ארכיונים: לקוחות

Post Type Description

ברמד

חברת "מעלה מעלות" מספקת שירותי הסעות לחברתנו מזה כשנה. במהלך שנה זו התוודענו לחברה אמינה, שירותית, דייקנית ומקצועית. יש לציין כי כל פנייה שנעשתה על ידנו התקבלה במענה מהיר, יעיל ומקצועי. אני ממליצה להשתמש בשירותיה.

שמן מרוקאי

חברת "מעלה מעלות" מספקת שירותי הסעה למפעלינו מזה כשנתיים. ברצוננו לציין את שביעות רצוננו המלאה מהשירות הניתן: עמידה בלוח זמנים, שירות אדיב וזמינות לאירועים מיוחדים. שמחים להשאיר את חברת "מעלה מעלות" בין ספקי השירות שלנו.

פלסן

חברת מעלה מעלות היא חברת הסעות מרכזית של פלסן מזה כ-10 שנים, החברה התאימה את עצמה במהירות וביעילות תוך שהיא נותנת מענה יעיל, מהיר ובטוח לעובדי המפעל. לאורך כל הדרך חברת מעלה מעלות הוכיחה רצינות, הקפדה על תקינות הרכבים, דייקנות ומקצועיות הנהגים המכבדת את פלסן. יחד עם זאת, עמדה החברה בכל התקנים והדרישות הקפדניות של …

פלסן לקריאה »

עיריית עכו

מנהל הרווחה בעיריית עכו עובד עם חברת "מעלה מעלות בע"מ" מזה כשנה וחצי. החברה מסיעה אנשים עם צרכים מיוחדים למסגרות השונות. נהגי החברה אדיבים, סבלנים, עומדים בזמנים ומתייחסים אל המוסעים כראוי. כמו כן יש לציין כי לא נתקלתי בתלונות כלשהן מצד המוסעים כלפי החברה.

עיריית מעלות תרשיחא

ברצוני לציין לשבח את העבודה המעולה שקיבלנו מחברתכם במהלך שנת הלימודים למוס"ח תשע"ה שעמדתם בכל הדרישות של עיריית מעלות תרשיחא. מחלקת הסדרנים והנהגים, אוזן קשבת ופיתרון מהיר לכל דרישה. כמו כן עמידתכם בתקני הבטיחות בצורה נאותה, אוטובוסים חדשים וממוזגים, נהגים אדיבים ומסורים. מיותר לציין שנשמח להמשיך ולעבוד עם החברה בשיתוף פעולה מלא לשנים הבאות. יישר …

עיריית מעלות תרשיחא לקריאה »

סאסא טק

חברת מעלה מעלות מספקת לחברתנו שירותי הסעות. אני רוצים לציין את שביעות רצוננו מהשירות הניתן לנו, עמידה בלוח זמנים, שירות אדיב וזמינות מלאה.

מועצה מקומית נחף

מחלקת חינוך נחף רוצה להודות לכם ולקבלני המשנה העובדים בחברתכם על השירות המעולה המסור והטוב, הסבלנות והסובלנות, שהנכם מעניקים לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים. ישר כוח.

מועצה מקומית ינוח – ג'ת

ברצוני לציין את השירות הטוב והאמין שחברתכם נותנת למועצה המקומית ינוח ג'ת, בהסעת התלמידים למוסדות החינוך, ולציין את הנהגים בני הכפר וקבלני המשנה של חברתכם. את העמידה בלוח הזמנים, היחס האנושי, מענה לכל פניה, היחס וגמישות לכל שינוי ובקשה, הן של ההורים והן של מחלקות המועצה. מאחל לכם המשך עבודה פוריה עם המועצה המקומית ינוח …

מועצה מקומית ינוח – ג'ת לקריאה »

מועצה מקומית בית ג'ן

הריני לאשר בזאת שחברת מעלה מעלות חברה להסעות בע"מ עובדת בהסעת תלמידים לחינוך מיוחד בכפר בית – ג'ן לאחר זכייתה במכרז בשנת תשע"ב (2012/8) החברה ביצעה עבודתה באופן מצוין לפי כללי המכרז ולא היו עיקובים בביצוע עבודתם, אני ממליץ בחום להמשך התקשרות עם החברה גם בשנים הבאות אם יזכו במכרז וממליץ לכל ישוב אחר לשכור …

מועצה מקומית בית ג'ן לקריאה »

מגט תעשיות

חברת "מעלה מעלות" מספקת שירותי הסעות לחברתנו מזה כשנה, ברצוני לציין את שביעות הרצון מהשירות הניתן על ידם: שירות נעים ומענה אדיב, עמידה בלוחות זמנים, דאגה לנוסעים. אנחנו משתמשים בשירותי מעלה מעלות הן בהסעות יומיומיות מכמה ישובים אלינו והן באירועי חברה. המשיכו כך והמון בהצלחה!

גלילה למעלה